Jak dodać firmę?

Dodanie firmy do naszego katalogu jest niezwykle proste, wymaga jednak kilku kroków. Pierwszym krokiem jest REJESTRACJA konta na stronie i zaakceptowanie regulaminu, bez rejestracji nie ma możliwości dodania firmy w katalogu. Rejestracja ma jednak wiele plusów, jednym z nich jest możliwość edycji w przyszłości zamieszczonego wpisu w katalogu. Pamiętaj: Rejestracja na stronie podobnie jak dodanie firmy jest całkowicie BEZPŁATNE.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza w ciągu kilku minut otrzymasz od nas e-mail aktywacyjny, aktywuj swoje konto klikając na link w nim umieszczony i zaloguj się na swoje konto.

Po zalogowaniu każdy wpis, który dodasz do katalogu przypisze się do Twojego konta, dzięki czemu w przyszłości, jeśli będzie taka potrzeba będziesz miał możliwość jego dowolnej edycji. Pamiętaj: Tylko zarejestrowani użytkownicy mają możliwość późniejszej edycji wpisów!

W katalogu firm swoją firmę możesz dodać od jednej do trzech rożnych kategorii (w zależności od wybranej opcji wpisu).

Uwaga: Jeśli dokonasz edycji wpisu znajdującego się w naszej bazie firma trafi do ponownej moderacji. Przed zgłoszeniem firmy należy zapoznać się z regulaminem i zaakceptować go.

Przejdź do zakładki dodaj firmę, aby błyskawicznie dodać swoją firmę do katalogu, wypełnij wszystkie wymagane ale i dodatkowe pola (zalecane) po czym kliknij "utwórz". Twoja firma już po chwili pojawi się w katalogu firm tylkoFirmy.pl